Zapisz się na szkolenie

Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej o Semahead?


Zobacz co się u nas dzieje.

Semahead w Szlachetnej Paczce 2016

Prawie 19 tysięcy rodzin otrzymało w tym roku pomoc od Szlachetnej Paczki. Miło nam poinformować, że jedną z tych rodzin obdarowaliśmy my! Pracownicy Semahead i firmy Joico Polska przy wsparciu rodzin i przyjaciół wspólnie przygotowali prezenty dla pana Franciszka, pani Julii i ich 3 córek.

 

Wyniki Szlachetnej Paczki 2016

Komu pomogliśmy?

W tym roku nasza pomoc trafiła do rodziny z Krakowa: 77-letnich państwa Julii i Franciszka oraz ich trzech córek: Teresy, Agaty i Anny. Rodzina zmaga się z trudną sytuacją finansową. Pani Teresa choruje na stwardnienie rozsiane i od 2 lat nie jest w stanie poruszać się samodzielnie. Pani Agata cierpi na chorobę rąk, która uniemożliwia jej podjęcie pełnowymiarowej pracy. Rodzina utrzymuje się z pensji pani Anny, dorywczych zajęć pani Agaty, renty pani Teresy i emerytur rodziców. Sporą część dochodu pochłaniają leki oraz spłata kredytu. Obecna sytuacja rodziny pozwala tylko na pokrycie podstawowych potrzeb. Postanowiliśmy więc połączyć siły i zadbać o to, by te Święta były dla nich naprawdę wyjątkowe!

Jak pomogliśmy?

Największą potrzebą rodziny był rozkładany fotel do spania dla pani Teresy oraz rowerek do ćwiczeń, który mógłby pomóc jej w rehabilitacji. Potrzebne były również ciepłe ubrania na zimę. Przy wyborze i zakupie rowerka pomógł nam nasz klient, firma Presto. Nowy, wygodny fotel do spania kupiliśmy przy wsparciu firmy Joico Polska.  Zadbaliśmy też, by tej zimy nikt nie musiał marznąć – podarowaliśmy rodzinie 3 ciepłe, puchowe kurtki i dwie pary solidnych butów. Dopełnieniem paczki były drobne upominki dla członków rodziny – książka kucharska dla pani Anny oraz wielka torba słodyczy.

Tak prezentowała się nasza Paczka po dowiezieniu do magazynu:

Szlachetna Paczka Semahead w magazynie

Nie udałoby nam się zorganizować wszystkiego bez wparcia naszych Przyjaciół! Bardzo cieszymy się, że jak co roku idea Szlachetnej Paczki połączyła nas we wspólnym, mądrym pomaganiu. Prezenty sprawiły ogromną radość obdarowanym!  Mamy nadzieję, że będą służyć jeszcze długie lata.

Za udział w akcji dostaliśmy pamiątkowy dyplom, a wolontariusze podarowali nam ręcznie robioną kartkę z życzeniami:

15497833_1527910387225688_1913437885_n

 

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

 Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.