Biblioteka Akademii Semahead – AdWords 360. Katalog skutecznych kampanii

|
|
Kategorie: Google Ads

W Semahead lubimy poszerzać horyzonty i stale się rozwijać, dlatego z chęcią sięgamy po branżowe lektury, które dostarczają nam inspiracji, pokazują inne drogi rozwiązania nurtujących nas problemów i dostarczają niezbędnej wiedzy. W ostatnim czasie w nasze ręce trafiła książka Pauliny Wiktorskiej „AdWords 360. Katalog skutecznych kampanii” wydawnictwa OnePress.

Fenomen AdWords wynika z tego, że jest to narzędzie dostępne dla wszystkich. Bez względu na to, czy masz do wydawania miliony, czy też znacznie okrojony budżet, jesteś w stanie odnieść sukces w tych działaniach. Liczy się jednak wiedza o rynku, produkcie, ludziach, do których chcemy trafić oraz intuicja.

Warto swoje umiejętności rozwijać na szkoleniach, testować następnie poznane metody reklamy, szukać co nowszych inspiracji, ale także uczyć się na przykładzie innych. Naukę wyciągniemy zarówno ze spektakularnych kampanii, jak i od tych zupełnie nietrafionych.

W katalogu skutecznych kampanii znajdziesz marki takie jak: Pepsi, Tiger, BMW, L’Oreal Paris, Snickers, BZ WBK, Burger King czy Australijska Policja Federalna. Całość pogrupowana jest według kanałów AdWords – wyszukiwarka, sieć reklamowa (GDN), YouTube, mobile oraz kampanie zintegrowane.

Nasz komentarz:

Książka „AdWords 360 Katalog skutecznych kampanii” to świetna propozycja dla osób rozpoczynających przygodę z Google AdWords. Myślę, że spodoba się przede wszystkim osobom, które chciałyby poznać możliwości systemu reklamowego AdWords lub po prostu szukają inspiracji do rozwoju swoich kampanii. Największą zaletą tej książki jest ogromna liczba case studies, przedstawionych w sposób prosty i zrozumiały dla wszystkich zainteresowanych. Warto też zwrócić uwagę na bardzo przemyślaną strukturę każdego z rozdziałów. Czytelnik dostaje to, co najbardziej go interesuje, czyli opis każdej z reklamowanych marek, przebieg kampanii i efekty.

 Baner kampania AdWords

Komentarze do artykułu: Biblioteka Akademii Semahead – AdWords 360. Katalog skutecznych kampanii