Zespół

W Semahead tak odkrywamy potencjał Internetu, aby każdy kto z nami współpracuje wygrywał.


Chcesz poznać nas bliżej?

Kornel

Kornel

Dyrektor Zarządzający

Pomysłodawca i założyciel agencji, siewca i dobry duch Semahead. Lider z talentem do wprawiania rzeczy w ruch. Marzy o przenoszeniu gór.

kwinta

Piotr

Strategy Director

Wódz plemienia SEMowych speców. Gadżeciarz, miłośnik nowych technologii i wierny przyjaciel Samby, psa który jeździł już koleją.

Filip

Filip

SEO & Content Marketing Director

Wielki Mistrz zakonu SEO: zawsze prowadzi swoich braci na wysokie pozycje w wyszukiwarce. W domu kuchenne rewolucje przeprowadza bez niczyjej pomocy.

Basia

Basia

Marketing Team Leader

Z zacięciem godnym Don Kichote’a hakuje wzrost Semahead. W wolnych chwilach podróżuje jak najdalej, tłumaczy i odkrywa nowe smaki. Fanka różu pod każdą postacią.

Magda

Magda

Specjalista ds. marketingu

Planuje, koordynuje i realizuje promocję Semahead. Kiedyś chciała być księżniczką, ale szybko jej przeszło. Męczą ją tłumy i wysokie obcasy.

Dominika Kaczor_małe

Dominika

Specjalista ds. Marketingu

Codziennie odkrywa tajniki marketing automation, a jej misją jest zdobycie wszechświata z Akademią Semahead. Jej „małymi grzeszkami” są zegarki - im więcej tym lepiej!

Paulina Grzelczak_małe

Paulina

New Business Manager

Wszędzie jej pełno – dzwoni, mailuje i podbija serca klientów. Uwielbia swój niezniszczalny rower i weekendy poza miastem.

Ania

Ania

Senior Account Manager

Nieustraszona specjalistka do zadań specjalnych. Planuje, doradza, negocjuje i rozpieszcza swoich klientów. Pewnego dnia sama uszyje piękną sukienkę.

Emilia Kacperczyk_małe

Emilia

Account Manager

Bomba pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wkoło. W wolnych chwilach tworzy wyjątkowe opowieści dla najmłodszych.

Adam Piechocki_małe

Adam

Senior Account Manager

Urodzony wojownik – walczy o wygraną klientów, a po godzinach trenuje boks. W wolnych chwilach piecze ciasta, ale częstuje tylko wybranych.

Adrian Suszczyński_małe

Adrian

Senior Account Manager
Dzwoni, pisze i biega. Zwolennik zasady "wierzyć dobrze, kontrolować lepiej." Uwielbia porządek, Excela, kolarstwo górskie i wytrawne wino.
Wiktor Piskulak_małe

Wiktor

Account Manager

Fan wszystkiego co wiąże się z psychologią społeczną, procesem decyzyjnym człowieka i jego efektywnością. Po pracy poszerza swoje horyzonty, szuka nowych doświadczeń i uprawia sport.

Sylwester

Sylwester

Programista

Ogarnia tematy w języku zero-jedynkowym. Urodzony skoczek: hyca po PHP, odbija się od baz danych, nurkuje w czeluściach HTML’a. Akademicki Mistrz Polski w skoku wzwyż.

Piotr

Piotr

Team Leader SEO

Pozycjonuje, optymalizuje i zarządza treścią. Hobbistycznie organizuje treningi i przeprowadza transfery piłkarzy w Football Manager.

Michał

Michał

Team Leader SEO

Zwolennik automatyzacji procesów powtarzalnych i nie tylko. Słowa "niemożliwe" i "nie da się" nie istnieją w jego słowniku, drąży nurtujący go problem dopóki go nie rozwiąże.

Przemysław Cygan_małe

Przemysław

Specjalista SEO

Staje na głowie, żeby poprawiać widoczność stron w wynikach organicznych. Prywatnie zagorzały fan szermierki na pięści oraz motoryzacji.

Kamil Stochel_małe

Kamil

Młodszy Specjalista SEO
Cały czas śledzi nowinki ze świata wujka Google. Analizuje strony i wdraża strategie pozycjonowania, by Klienci "szybowali" na szczyt wyszukiwarki. Prywatnie wielki fan motoryzacji.
Paweł Bugno_małe

Paweł

Młodszy Specjalista SEO
SEO Fighter: Zaciekle walczy o wysokie pozycje! W czasie wolnym szarpie struny gitary elektrycznej. Miłośnik Photoshopa i grafiki rastrowej.
Damian Kwinta_małe

Damian

Młodszy Specjalista SEO

Nieustannie optymalizuje serwisy, dbając o wygraną klienta. Dumny tata pięknej córeczki. W wolnych chwilach propaguje radosny futbol zarówno jako kibic, jak i amatorski piłkarz.

Michał Bujała_małe

Michał

Młodszy Specjalista SEO
Walkę o najwyższe pozycje ma we krwi. Dba o czołowe miejsca swoich klientów w SERPie. Po pracy trenuje i startuje w biegach ulicznych. W środowisku biegaczy krążą plotki, że na zawodach nigdy nie wypadł z top 10.
Karolina Twardosz_małe

Karolina

Młodszy Specjalista SEO

Zafascynowana optymalizacją, pozwala sobie nie raz na romans z contentem. Miłośniczka języka polskiego i muzyki rockowej odpoczywając od komputera gra na skrzypcach i realizuje się artystycznie w projektach hand made.

Gosia

Gosia

Content Marketing Team Leader

Mistrzyni słowa pisanego: tworzy historie,  buduje akcje i szkicuje postacie. W wolnym czasie gra na byle czym: gitarze, klarnecie lub garnkach

iza

Izabella

Specjalista ds. Content Marketingu

Świętokrzyska Baba-Jaga: w Semaheadzie lata na content marketignowej miotle. Specjalistka od webwritingu, jazdy na rowerze w każdych warunkach i wymyślania nowych słów w znanych piosenkach.

Karolina Siudej_małe

Karolina

Młodszy Specjalista ds. Content Marketingu

Specjalistka słowa pisanego. Gdy nie tworzy angażujących historii, eksperymentuje w kuchni, wałkuje klasyki i Woody’ego Allena oraz odkrywa nowe kocie gwiazdy Internetu.

Paulina Łabędź Semahead

Paulina

Team Leader PPC

Życiowa perfekcjonistka: każdą kampanię przygotowuje należycie i starannie, szczegółowo analizując jej skuteczność. Sekrety diety bezglutenowej zgłębia przy dobrym kryminale lub muzyce Stinga.

Adrian Andrzejczyk_małe

Adrian

Senior SEM Specialist

Ekspert precyzyjny jak szwajcarski zegarek. Cieszący się zaufaniem wśród klientów Semahead. Prywatnie pasjonat kolarstwa szosowego i szerokiego kadru.

Monika Rojczyk_małe

Monika

Specjalista ds. SEM

W kampaniach działa w myśl, że wszystko można zrobić lepiej, szybciej i wydajniej. W wolnych chwilach przeprowadza kuchenne rewolucje, odkrywa zakamarki neuromarketingu i daje bieganiu drugą szansę.

Paulina Hajdo_małe

Paulina

Specjalista ds. SEM

Łowca zwycięskich kampanii AdWords i krakowskich foodtrucków. W domu opiekuje się żółwiem stepowym Kubą Rozpruwaczem i kaktusami.

Daniel Chojnacki_małe

Daniel

Specjalista ds. SEM

Drobiazgowy, precyzyjny i zorganizowany. SEMowiec od 2012. Wśród inspiracji: Dieter Rams, Stephen Fry, Gregory Crewdson. Uwielbia stare samochody, tradycyjną fotografię i muzykę elektroniczną.

Paulina Różycka_małe

Paulina

Młodszy specjalista ds. SEM
Z pasją zagłębia się w tajniki AdWords. Fanka filmów i seriali z gatunku dramatu politycznego, dobrych kryminałów i biografii wielkich postaci. W wolnych chwilach odkrywa nowe kulinarne miejsca na mapie Krakowa.
Monika Kołodziejczyk_new_małe

Monika

Digital Analyst Manager
Anna Wojnar_małe

Anna

Junior Digital Analyst
Maria Dziedzic_małe

Maria

Junior Digital Analyst
Tomek

Tomek

Social Media Team Leader

Rysuje Facebooki, tworzy infografiki i ogarnia Linkedin’a. W wolnych chwilach czyta Gombrowicza, ogląda Allena i słucha radiowej Trójki.

Anna Oczkoś_małe

Ania

Specjalista Social Media

Swoim socialowym „oczkiem” dogląda wszystkich facebookowych podopiecznych. Ma w sobie coś z myśliwego. Poluje, ale tylko na wyprzedaże. Strzela, ale tylko do bramki. Tropi, ale tylko muzyczne nowości.

Oliwia Smołuch_małe

Oliwia

Graphic Designer

Projektuje, rysuje i organizuje wystawy. Zbiera dobrze zaprojektowane książki, więc czasem pozwala sobie ocenić książkę po okładce.

Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.

+