Zespół

W Semahead tak odkrywamy potencjał Internetu, aby każdy kto z nami współpracuje wygrywał.


Chcesz poznać nas bliżej?

Kornel

Dyrektor Zarządzający

Pomysłodawca i założyciel agencji, siewca i dobry duch Semahead. Lider z talentem do wprawiania rzeczy w ruch. Marzy o przenoszeniu gór.

Piotr

Strategy Director

Wódz plemienia SEMowych speców. Gadżeciarz, miłośnik nowych technologii i wierny przyjaciel Samby, psa który jeździł już koleją.

Filip

SEO & Content Marketing Director

Wielki Mistrz zakonu SEO: zawsze prowadzi swoich braci na wysokie pozycje w wyszukiwarce. W domu kuchenne rewolucje przeprowadza bez niczyjej pomocy.

Basia

Marketing Team Leader

Z zacięciem godnym Don Kichote’a hakuje wzrost Semahead. W wolnych chwilach podróżuje jak najdalej, tłumaczy i odkrywa nowe smaki. Fanka różu pod każdą postacią.

Magda

Specjalista ds. marketingu

Planuje, koordynuje i realizuje promocję Semahead. Kiedyś chciała być księżniczką, ale szybko jej przeszło. Męczą ją tłumy i wysokie obcasy.

Paulina

New Business Manager

Wszędzie jej pełno – dzwoni, mailuje i podbija serca klientów. Uwielbia swój niezniszczalny rower i weekendy poza miastem.

Ania

Senior Account Manager

Nieustraszona specjalistka do zadań specjalnych. Planuje, doradza, negocjuje i rozpieszcza swoich klientów. Pewnego dnia sama uszyje piękną sukienkę.

Emilia

Account Manager

Bomba pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich wkoło. W wolnych chwilach tworzy wyjątkowe opowieści dla najmłodszych.

Adam

Senior Account Manager

Urodzony wojownik – walczy o wygraną klientów, a po godzinach trenuje boks. W wolnych chwilach piecze ciasta, ale częstuje tylko wybranych.

Adrian

Senior Account Manager
Dzwoni, pisze i biega. Zwolennik zasady "wierzyć dobrze, kontrolować lepiej." Uwielbia porządek, Excela, kolarstwo górskie i wytrawne wino.

Wiktor

Account Manager

Fan wszystkiego co wiąże się z psychologią społeczną, procesem decyzyjnym człowieka i jego efektywnością. Po pracy poszerza swoje horyzonty, szuka nowych doświadczeń i uprawia sport.

Sylwester

Programista

Ogarnia tematy w języku zero-jedynkowym. Urodzony skoczek: hyca po PHP, odbija się od baz danych, nurkuje w czeluściach HTML’a. Akademicki Mistrz Polski w skoku wzwyż.

Piotr

Team Leader SEO

Pozycjonuje, optymalizuje i zarządza treścią. Hobbistycznie organizuje treningi i przeprowadza transfery piłkarzy w Football Manager.

Michał

Team Leader SEO

Zwolennik automatyzacji procesów powtarzalnych i nie tylko. Słowa "niemożliwe" i "nie da się" nie istnieją w jego słowniku, drąży nurtujący go problem dopóki go nie rozwiąże.

Przemysław

Specjalista SEO

Staje na głowie, żeby poprawiać widoczność stron w wynikach organicznych. Prywatnie zagorzały fan szermierki na pięści oraz motoryzacji.

Kamil

Młodszy Specjalista SEO
Cały czas śledzi nowinki ze świata wujka Google. Analizuje strony i wdraża strategie pozycjonowania, by Klienci "szybowali" na szczyt wyszukiwarki. Prywatnie wielki fan motoryzacji.

Paweł

Młodszy Specjalista SEO
SEO Fighter: Zaciekle walczy o wysokie pozycje! W czasie wolnym szarpie struny gitary elektrycznej. Miłośnik Photoshopa i grafiki rastrowej.

Kamil

Młodszy Specjalista ds. SEO

Na co dzień dba o automatyzację procesów powtarzalnych i optymalizację – nie tylko stron naszych klientów – ale także swojej pracy. W wolnym czasie inwestuje pieniądze w rynki finansowe oraz swoje siły w aktywny tryb życia.

Damian

Specjalista SEO

Nieustannie optymalizuje serwisy, dbając o wygraną klienta. Dumny tata pięknej córeczki. W wolnych chwilach propaguje radosny futbol zarówno jako kibic, jak i amatorski piłkarz.

Michał

Młodszy Specjalista SEO
Walkę o najwyższe pozycje ma we krwi. Dba o czołowe miejsca swoich klientów w SERPie. Po pracy trenuje i startuje w biegach ulicznych. W środowisku biegaczy krążą plotki, że na zawodach nigdy nie wypadł z top 10.

Karolina

Specjalista SEO

Zafascynowana optymalizacją, pozwala sobie nie raz na romans z contentem. Miłośniczka języka polskiego i muzyki rockowej odpoczywając od komputera gra na skrzypcach i realizuje się artystycznie w projektach hand made.

Gosia

Content Marketing Team Leader

Mistrzyni słowa pisanego: tworzy historie,  buduje akcje i szkicuje postacie. W wolnym czasie gra na byle czym: gitarze, klarnecie lub garnkach

Izabella

Specjalista ds. Content Marketingu

Świętokrzyska Baba-Jaga: w Semaheadzie lata na content marketignowej miotle. Specjalistka od webwritingu, jazdy na rowerze w każdych warunkach i wymyślania nowych słów w znanych piosenkach.

Karolina

Młodszy Specjalista ds. Content Marketingu

Specjalistka słowa pisanego. Gdy nie tworzy angażujących historii, eksperymentuje w kuchni, wałkuje klasyki i Woody’ego Allena oraz odkrywa nowe kocie gwiazdy Internetu.

Paulina Łabędź Semahead

Paulina

Team Leader PPC

Życiowa perfekcjonistka: każdą kampanię przygotowuje należycie i starannie, szczegółowo analizując jej skuteczność. Sekrety diety bezglutenowej zgłębia przy dobrym kryminale lub muzyce Stinga.

Adrian

Senior SEM Specialist

Ekspert precyzyjny jak szwajcarski zegarek. Cieszący się zaufaniem wśród klientów Semahead. Prywatnie pasjonat kolarstwa szosowego i szerokiego kadru.

Paulina

Specjalista ds. SEM

Łowca zwycięskich kampanii AdWords i krakowskich foodtrucków. W domu opiekuje się żółwiem stepowym Kubą Rozpruwaczem i kaktusami.

Daniel

Specjalista ds. SEM

Drobiazgowy, precyzyjny i zorganizowany. SEMowiec od 2012. Wśród inspiracji: Dieter Rams, Stephen Fry, Gregory Crewdson. Uwielbia stare samochody, tradycyjną fotografię i muzykę elektroniczną.

Paulina

Młodszy specjalista ds. SEM
Z pasją zagłębia się w tajniki AdWords. Fanka filmów i seriali z gatunku dramatu politycznego, dobrych kryminałów i biografii wielkich postaci. W wolnych chwilach odkrywa nowe kulinarne miejsca na mapie Krakowa.

Monika

Digital Analyst Manager

Anna

Junior Digital Analyst

Tomek

Social Media Team Leader

Rysuje Facebooki, tworzy infografiki i ogarnia Linkedin’a. W wolnych chwilach czyta Gombrowicza, ogląda Allena i słucha radiowej Trójki.

Oliwia

Graphic Designer

Projektuje, rysuje i organizuje wystawy. Zbiera dobrze zaprojektowane książki, więc czasem pozwala sobie ocenić książkę po okładce.

Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.

+