Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej o Semahead?


Zobacz co się u nas dzieje.

Semahead w czołówce agencji interaktywnych 2016

Zostaliśmy wybrani najlepszą agencją interaktywną w Polsce w aż 4 kategoriach w badaniu satysfakcji klientów przeprowadzonym przez Media i Marketing Polska we współpracy z Instytutem Millward Brown.

Otrzymaliśmy bardzo wysokie oceny zarówno w porównaniu z poprzednim rokiem, jak i na tle konkurencji. W badaniu brało udział ponad 40 polskich agencji m.in. VML, Gong, Lubię To – Linked by Isobar, K2, GoldenSubmarine, Deloitte Digital, Interactive Solutions. Wysokie oceny od naszych klientów i miejsce wśród interaktywnej „śmietanki” to dla nas duże wyróżnienie.

Kategorie

Ubiegły rok był czasem dobrych zmian, które dały efekt w postaci tak pozytywnej opinii naszych partnerów. Szczególnie cieszy nas satysfakcja z obsługi klienta, przekonanie klientów o naszych wysokich kompetencjach, o tym, że nasze usługi są warte wydawanych pieniędzy oraz że prowadzone przez nas działania mają realne przełożenie na sprzedaż i gotowość polecenia nas jako dobrego partnera. Tak właśnie działamy: wkładamy w pracę całe serce, czujemy się odpowiedzialni za cele naszych partnerów i nie zadowalamy się zrobieniem czegoś „dobrze” – chcemy więcej i lepiej!

Dziękujemy za uznanie. Obiecujemy sięgać jeszcze dalej dla Was.

Kornel z odcięciem 2 cytat

Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.