Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej o Semahead?


Zobacz co się u nas dzieje.

Semahead jest Google Partner Premium!

Otrzymaliśmy od Google wyjątkowe wyróżnienie – tytuł Premier Google Partner. Jest to odznaczenie dla najlepszych według Google agencji marketingu online w Polsce.

Co oznacza status Google Partner PREMIUM?

Współpracując z agencją posiadającą ten status, masz pewność, że rozmawiasz z najlepszymi specjalistami. Uzyskaliśmy ten tytuł, ponieważ prowadzimy kampanie na wyjątkowo wysokim poziomie, stosując sprawdzone techniki oraz wprowadzając najnowsze rozwiązania. Rozumiemy cele marketingowe naszych klientów i działamy tak, aby były najlepiej osiągane. W procesie kwalifikacji agencji do uzyskania status Google Partner Premium liczy się także wysokość wydatków na kontach oraz ilość obsługiwanych kont, koniecznym jest również posiadanie certyfikowanych specjalistów AdWords. W ten sposób Google wyróżnia agencje, które szczególnie rekomenduje jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Google Partners profil
Dodatkowo w nowej odsłonie programu Google Partners wprowadzono ścisłe specjalizacje, przyznawane agencjom posiadającym największe doświadczenie w danym typie kampanii. Pomaga to w zidentyfikowaniu partnera, który posiada rozległą wiedzę z zakresu AdWords oraz zaprezentował zwiększenie wyników w prowadzonych działaniach.

Dostępnych jest pięć specjalizacji:

  • Reklama w sieci wyszukiwania
  • Reklama mobilna
  • Reklama w sieci reklamowej
  • Reklama w Zakupach Google
  • Reklama wideo

Semahead posiada obecnie 4 z powyższych specjalizacji!

specjalizacje Semahead w Google Partners

Aby uzyskać daną specjalizację:

  • Co najmniej jedna osoba w agencji musi posiadać certyfikat z wybranej usługi AdWords
  • Firma musi prezentować wysoką wiedzę z zakresu danej specjalizacji
  • Suma wydatków w wybranej specjalizacji w ciągu 90 dni musi przewyższać 10 000 USD (lub równowartość w lokalnej walucie)

 

Zmiany w programie Google Partners to kolejny krok w stronę identyfikowania najlepszych agencji partnerskich. Ogromnie cieszę się, że Semahead znalazł się w gronie wyróżnionych firm. W naszej pracy stale szukamy nowych dróg rozwoju, nauki – wciąż chcemy więcej. To jest postawa, która daje efekty w postaci zadowolonych klientów, świetnych wyników kampanii i statusu Premier Google Partner. Nie zatrzymujemy się jednak i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.Kornel Dulęba, Dyrektor Zarządzający Semahead

 748x120

Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.