Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej o Semahead?


Zobacz co się u nas dzieje.

Piękne referencje od ASTOR

Otrzymaliśmy niedawno niesamowite referencje od firmy ASTOR. Jesteśmy ogromnie dumni i wzruszeni, widząc tak dużą satysfakcję z naszych działań! Zawsze pracujemy na 100%, a otrzymując taki feedback od klienta, cieszymy, że nasze zaangażowanie jest doceniane. 

ASTOR czyli firma, która prawie od 30 lat wspiera podnoszenie efektywności procesów w przemyśle i wpływa na poziom postrzegania polskiej myśli inżynierskiej i menedżerskiej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Firma jest nagradzana rokrocznie m.in. przez Business Centre Club. Zawsze na 1 miejscu stawia sobie CZŁOWIEKA, bo „chodzi o ludzi”. Co roku przeznacza 2% z zysku na akcje charytatywne wskazane przez pracowników.

ASTOR postawił przed nami jedno z najtrudniejszych zadań w historii agencji, jeśli chodzi o klientów B2B. Celem kampanii AdWords było pozyskanie leadów od osób zainteresowanych kupnem stacji spawającej, której koszt przekraczał 1 mln zł!

Podjęliśmy wyzwanie, które wydawać się mogło niemożliwe do zrealizowania. Bardzo wąska grupa docelowa, do której trudno trafić za pomocą Google AdWords, klient z segmentu B2B i specyficzny produkt – a jednak wygraliśmy! Kluczową rolę odegrała bardzo precyzyjnie przygotowana strategia, w ramach której zadbaliśmy o zaplecze analityczne, przeprowadziliśmy audyt SEO, zadbaliśmy o content i opracowaliśmy zwycięską kampanię w AdWords. 

ASTOR i Semahead w swojej pracy kierują się podobnymi wartościami, dzięki czemu współpraca charakteryzowała się wyjątkową atmosferą. Firma wspiera polską edukację, inicjuje programy dydaktyczne, wierzy w ciągły rozwój, poszukiwanie innowacji, a wszystkiemu towarzyszą pasja i zaangażowanie. W ASTOR liczą się ludzie, bo to świetny zespół jest fundamentem sukcesu firmy i tworzy niezwykłą kulturę organizacji. 

Pamiętam do dziś, jak sami sobie musieliśmy udowadniać, że mamy narzędzia do tego, aby znaleźć tych kilkudziesięciu potencjalnych klientów, do których dotrzemy. Wyobraźcie sobie, jak cieszyliśmy się z pierwszego leada na Facebooku! Dziś tym bardziej jestem dumny, bo jeszcze parę lat temu nie śniłem nawet o tym, że jako agencja wyspecjalizowana w pracy z e-commerce będziemy potrafili obsługiwać klientów w tak trudnych branżach jak Automatyka i Robotyka.Kornel Dulęba, Dyrektor Zarządzający Semahead

 

ASTOR,

dziękujemy za zaufanie i tak miłe słowa!

Referencje od ASTOR dla Semahead

 

Aby uzyskać dostęp do raportu, zostaw nam swój adres e-mail. Adres nie będzie wykorzystywany etc...
X
X

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z regulaminem.