Google Data Studio i DoubleClick Manager połączone!

|
|
Kategorie: Analityka Internetowa

30 listopada Google poinformował, że od tego dnia użytkownicy DoubleClick Managera będą mogli przenosić swoje dane do Data Studio i korzystać z nich z poziomu urządzenia Google. To świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników platformy!

 

Google Data Studio – obecnie dostępne w wersji beta – pozwala użytkownikom na łączenie, przekształcanie, wizualizację oraz udostępnianie danych bez względu na ich miejsce pobytu.

 

DoubleClick Campaign Manager

 

Dzięki nowemu rozwiązaniu, użytkownicy DoubleClick Manager nie muszą dłużej importować danych do arkuszy kalkulacyjnych. Od teraz możliwe jest szybkie tworzenie pulpitów z ponad 50-cioma metrykami i wymiarami. Utworzone w taki sposób pulpity pozwalają w doskonały sposób śledzić i optymalizować skuteczność kampanii.

Przedstawione rozwiązanie pozwala także na dzielenie się raportami ze swoimi współpracownikami, klientami oraz innymi zainteresowanymi!

 

TWORZENIE NOWEGO RAPORTU W GOOGLE DATA STUDIO Z DANYMI POCHODZĄCYMI Z DOUBLECLICK MANAGER

 

Aby rozpocząć pracę z danymi pochodzącymi z DoubleClick Managera w Google Data Studio, nie trzeba wiele! Pierwszym krokiem jest połączenie Google Data Studio z Twoim kontem DoubleClick Manager. Innym sposobem jest połączenie się za pomocą zakładki „Źródła danych”.

 

Źródła danych GDS

 

Następnie możesz stworzyć nowy raport samodzielnie lub skorzystać z dostępnych szablonów. Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od wypełnienia swojego pulpitu danymi!

 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Napisz do nas!

 

Potrzebujesz usługi dedykowanej specjalnie dla Ciebie, tak aby w oryginalny sposób móc prezentować swoje dane? Chętnie zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie nowej formy raportowania!

 

Analityka internetowa

 

 

 

Komentarze do artykułu: Google Data Studio i DoubleClick Manager połączone!