E-book: „Stawiasz bloga? Postaw na WordPress!”

|
|
Kategorie: SEO

Coraz więcej internautów przestaje być biernymi czytelnikami treści w sieci i zaczyna tworzyć własne artykuły. Jeśli Ty też zaczynasz swoją przygodę z pisaniem online i nie wiesz, jak postawić swojego bloga, mamy dla Ciebie niespodziankę! Pobierz naszego e-booka i naucz się krok po kroku, jak obsługiwać WordPressa!

WordPress to jeden z najnowocześniejszych i najpopularniejszych CMS-ów. Pozwala nie tylko na tworzenie blogów czy stron, ale nawet małych sklepów internetowych. Dzięki dużej dostępności różnego rodzaju wtyczek, możliwości WordPressa są praktycznie nieograniczone. Jednym z największych plusów jest fakt, że założenie strony internetowej czy bloga nie wymaga szczególnych programistycznych umiejętności. Każdy, nawet bardzo początkujący użytkownik, może w łatwy sposób założyć stronę. Nieskomplikowany w obsłudze, przyjazny panel administracyjny sprawia, że wprowadzanie wszelkich modyfikacji nie powinno być dla nikogo problemem.

Dziś oddajemy w Twoje ręce nasz najnowszy e-book podejmujący tematykę WordPressa. Przyglądnij się bliżej najczęściej używanemu CMS na polskim rynku. Z pomocą naszego specjalisty poznasz krok po kroku wszystkie najważniejsze funkcje oprogramowania. Mamy nadzieję, że lektura dostarczy nowej wiedzy zarówno osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z WordPressem, jak i tym, którzy mają z nim do czynienia na co dzień.

PODAJ NAM SWÓJ ADRES EMAIL, NA KTÓRY PRZEŚLEMY CI E-BOOKA.


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (adres: 31-946 Kraków, Os. Teatralne 9A REGON: 142734048, NIP: 5272644300) i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp.k.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści handlowych w tym newslettera środkami komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wysyłanymi przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (adres: 31-946 Kraków, Os. Teatralne 9A REGON: 142734048, NIP: 5272644300), w imieniu własnym jak i na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że usługa newslettera będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp.k.
* - Pola wymagane

Komentarze do artykułu: E-book: „Stawiasz bloga? Postaw na WordPress!”